Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Message
jv: Pesen

en: User
jv: Panganggo

en: Active
jv: Aktif

en: Published
jv: Dipacak

en: Users
jv: Panganggo

en: Full content
jv: Konten wutuh
