Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: On
ka: ჩართვა

en: Message
ka: შეტყობინება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Active
ka: აქტიური

en: Off
ka: გამორთვა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Users
ka: მომხმარებლები
