Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Subscribe
kn: ಚಂದಾದಾರನಾಗು

en: Unsubscribe
kn: ಚಂದಾದಾರತ್ವವನ್ನು ರದ್ದು ಮಾಡು

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Inactive
kn: ನಿಷ್ಕ್ರಿಯ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Skip
kn: ಉಪೇಕ್ಷಿಸಿ
