Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Unsubscribe
ku: سڕینەوەی بەشداری

en: Message
ku: پەیام

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Active
ku: چالاکە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Full content
ku: ناوەڕۆکی پڕاوپڕ
