Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Message
my: သတင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ
