Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Message
ne: सन्देश

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Active
ne: सक्रिय

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Full content
ne: पुरा सामग्री
