Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Unsubscribe
nl: Uitschrijven

en: On
nl: Aan

en: Message
nl: Bericht

en: User
nl: Gebruiker

en: Active
nl: Actief

en: Off
nl: Uit

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Inactive
nl: Inactief

en: Users
nl: Gebruikers

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Node reference
nl: Nodereferentie

en: Skip
nl: Overslaan

en: Create node
nl: Node aanmaken

en: Full content
nl: Volledige inhoud

en: Editorial
nl: Redactioneel

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
nl: Concept

[ctx: Workflow state label]
en: Published
nl: Gepubliceerd

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
nl: Publiceren
