Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: On
nn: På

en: Message
nn: Melding

en: User
nn: Brukar

en: Active
nn: Aktiv

en: Off
nn: Av

en: Published
nn: Publisert

en: Users
nn: Brukarar

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Full content
nn: Heile innhaldet
