Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Unsubscribe
pl: Wypisz się

en: On
pl: Włączony

en: Message
pl: Wiadomość

en: User
pl: Użytkownik

en: Active
pl: Aktywne

en: Off
pl: Wyłączony

en: Published
pl: Opublikowane

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Node reference
pl: Powiązanie z węzłem

en: Skip
pl: Pomiń

en: Full content
pl: Pełna wersja wpisu

en: Rendered node
pl: Przetworzony węzeł

en: Editorial
pl: Redakcyjny

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
pl: Wersja robocza

[ctx: Workflow state label]
en: Published
pl: Opublikowane

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
pl: Opublikuj
