Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Message
ps: پيغام

en: User
ps: غړی

en: Active
ps: فعال

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Users
ps: غړي
