Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Subscribe
ro: Abonare

en: Unsubscribe
ro: Dezabonare

en: On
ro: Pornit

en: Message
ro: Mesaj

en: User
ro: Utilizator

en: Active
ro: Activ

en: Off
ro: Oprit

en: Published
ro: Publicat

en: Inactive
ro: inactiv

en: Users
ro: Utilizatori

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Skip
ro: Sari peste

en: Full content
ro: Întregul conținut
