Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Subscribe
ru: Подписаться

en: Unsubscribe
ru: Отписаться

en: On
ru: Вкл

en: Message
ru: Сообщение

en: User
ru: Пользователь

en: Active
ru: Активно

en: Off
ru: Выкл

en: Published
ru: Опубликовано

en: Inactive
ru: Неактивно

en: Users
ru: Пользователи

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Node reference
ru: Связь с материалом

en: Skip
ru: Пропустить

en: Create node
ru: Создать материал

en: Full content
ru: Полная версия

en: Rendered node
ru: Обработанный материал

en: Notify - Email subject
ru: Заголовок оповещения

en: Notify - Email body
ru: Текст оповещения

en: Editorial
ru: В редактировании

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
ru: Черновик

[ctx: Workflow state label]
en: Published
ru: Опубликовано

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
ru: Опубликовать

[ctx: Workflow transition label]
en: Create new Draft
ru: Создать новый черновик
