Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Message
sq: Mesazhi

en: User
sq: Përdoruesi

en: Active
sq: Aktiv

en: Published
sq: Publikuar

en: Users
sq: Përdorues
