Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Unsubscribe
sr: Одјавите се са листе

en: Message
sr: Порука

en: User
sr: Корисник

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Full content
sr: Пун садржај

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sr: Предлог
