Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Content
te: సారము

en: Message
te: సందేశం

en: User
te: వాడుకరి

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: Skip
te: వదిలివేయి
