Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: Unsubscribe
tr: Üyelikten çık

en: On
tr: Açık

en: Message
tr: İleti

en: User
tr: Kullanıcı

en: Active
tr: Etkin

en: Off
tr: Kapalı

en: Published
tr: Yayında

en: Inactive
tr: Devre dışı

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Node reference
tr: Düğüm göndermesi

en: Skip
tr: Atla

en: Full content
tr: Tüm içerik

en: Administer message subscribe
tr: İleti aboneliğini yönet

en: Message subscribe settings
tr: İleti abonelik ayarları

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
tr: Taslak

[ctx: Workflow state label]
en: Published
tr: Yayında

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
tr: Yayınla
