Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: On
az: Aktiv

en: Message
az: Mesaj

en: User
az: İstifadəçi

en: Active
az: Aktiv

en: Off
az: Söndürülüb

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Full content
az: Tam məzmun
