Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: Unsubscribe
fa: لغو اشتراک

en: On
fa: روشن

en: Message
fa: پیام

en: User
fa: کاربر

en: Active
fa: فعال

en: Off
fa: خاموش

en: Published
fa: منتشر شده

en: Inactive
fa: غیرفعال

en: Users
fa: کاربران

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Node reference
fa: مرجع گره

en: Full content
fa: محتوای کامل
