Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: On
gu: ચાલુ

en: Message
gu: સંદેશ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત
