Message Integration (1.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Message
hu: Üzenet

en: Publish node
hu: Tartalom közzététele

en: Skip
hu: Kihagy

en: Create node
hu: Tartalom létrehozása

en: Full content
hu: Teljes tartalom

en: Notify - Email subject
hu: Értesítés &ndash; E-mail tárgya

en: Notify - Email body
hu: Értesítés &ndash; E-mail törzse

en: Editorial
hu: Szerkesztői

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
hu: Vázlat

[ctx: Workflow state label]
en: Published
hu: Közzétéve

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
hu: Közzététel
