Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Content
id: Konten

en: Subscribe
id: Berlangganan

en: Unsubscribe
id: Berhenti berlangganan

en: On
id: Pada

en: Message
id: Pesan

en: User
id: Pengguna

en: Active
id: Aktif

en: Off
id: Matikan

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Users
id: Pengguna

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: Full content
id: Konten lengkap
