Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: On
lv: Aktīvs

en: Message
lv: Ziņojums

en: User
lv: Lietotājs

en: Active
lv: Aktīvs

en: Off
lv: Izslēgts

en: Published
lv: Publicēts

en: Users
lv: Lietotāji

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Skip
lv: Izlaist

en: Full content
lv: Pilns saturs

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
lv: Melnraksts

[ctx: Workflow state label]
en: Published
lv: Publicēts

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
lv: Publicēt
