Message notification (1.0.1-beta1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Author
ur: مصنف

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Message
ur: پیغام

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
