Message notification (1.0.1-beta1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Author
af: Outeur

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
