Message notification (1.0.1-beta1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Author
am: ደራሲ

en: Message
am: መልእክት

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »
