Message notification (1.0.1-beta1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Author
ast: Autor

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
