Message notification (1.0.1-beta1) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Author
az: Müəllif

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Embed
az: Yerləşdirin

en: Created timestamp
az: Yaradılmış vaxt damğası

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
