Message notification (1.0.1-beta1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Author
be: Аўтар

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Message text
be: Тэкст паведамлення

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »
