Message notification (1.0.1-beta1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Author
bg: Автор

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Message text
bg: Текст на съобщението

en: Notifications
bg: Известия

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »
