Message notification (1.0.1-beta1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Author
bs: Autor

en: Message
bs: Poruka

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Notifications
bs: Obavijesti

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Apply
bs: Primjeni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »
