Message notification (1.0.1-beta1) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Author
ca: Autor

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Message text
ca: Text del missatge

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ago
ca: fa

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Notification
ca: Notificació

en: Embed
ca: Incrustra

en: Created timestamp
ca: Marca horària de creació

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Published date
ca: Data de publicació

en: Master
ca: Mestre

en: With selection
ca: Amb la selecció
