Message notification (1.0.1-beta1) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Author
cs: Autor

en: Message
cs: Zpráva

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Message text
cs: Text zprávy

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: Notification
cs: Oznámení

en: Embed
cs: Vložit

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
