Message notification (1.0.1-beta1) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Author
da: Forfatter

en: Reset
da: Gendan

en: Message
da: Meddelelse

en: Created
da: Oprettet

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Message text
da: Besked tekst

en: Desc
da: Faldende

en: Notifications
da: Meddelelser

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ago
da: siden

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Offset
da: Forskydning

en: Notification
da: Underretning

en: Created timestamp
da: Timestamp for oprettelse

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Published date
da: Udgivelsesdato

en: Asc
da: Stigende

en: With selection
da: Handling

en: No messages created yet
da: Ingen meddelelser oprettet endnu
