Message notification (1.0.1-beta1) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Author
el: Συντάκτης

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Message text
el: Κείμενο μηνύματος

en: Desc
el: Φθί

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Notification
el: Ενημέρωση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ

en: With selection
el: Επιλογές ενημέρωσης
