Message notification (1.0.1-beta1) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Author
et: Autor

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Message text
et: Sõnumi tekst

en: Desc
et: Kahanev

en: Notifications
et: Teated

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Embed
et: Manus

en: Created timestamp
et: Loomise aeg

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
