Message notification (1.0.1-beta1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Author
fi: Tekijä

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Embed
fi: Upota

en: Created timestamp
fi: Luotu-aikaleima

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Published date
fi: Julkaisupäivämäärä

en: Master
fi: Isäntä

en: With selection
fi: Valinnalla
