Message notification (1.0.1-beta1) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Author
fil: May akda

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Message
fil: Mensahe

en: Created
fil: Inilikha

en: All
fil: Lahat

en: Page
fil: Pahina

en: ‹ previous
fil: ‹ nakaraan

en: next ›
fil: susunod ›

en: « first
fil: « una

en: last »
fil: huli »
