Message notification (1.0.1-beta1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Author
is: Høvundur

en: Reset
is: Tómstilla

en: Message
is: Boð

en: Created
is: Stovnað

en: All
is: Øll

en: Page
is: Síða

en: ‹ previous
is: ‹ fyrra

en: next ›
is: næsta ›

en: « first
is: « fyrsta

en: last »
is: síðsta »
