Message notification (1.0.1-beta1) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Author
fr: Auteur

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Created
fr: Créé

en: All
fr: Tout

en: Message text
fr: Texte du message

en: Sort by
fr: Trier par

en: ago
fr: il y a

en: ‹ previous
fr: ‹ précédent

en: next ›
fr: suivant ›

en: Apply
fr: Appliquer

en: « first
fr: « premier

en: last »
fr: dernier »

en: Offset
fr: Décalage

en: Embed
fr: Intégré

en: Created timestamp
fr: Horodatage de création

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Published date
fr: Date de publication

en: Message template
fr: Gabarit de message

en: Message ID
fr: Identifiant (ID) du message

en: Master
fr: Principal

en: With selection
fr: Pour la sélection
