Message notification (1.0.1-beta1) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Author
gl: Autor/a

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Message text
gl: Texto da mensaxe

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ago
gl: fai

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Embed
gl: Incrustar

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
