Message notification (1.0.1-beta1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Author
gu: લેખક

en: Message
gu: સંદેશ

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: ago
gu: પહેલા

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: « first
gu: પ્રથમ

en: Message template
gu: સંદેશ ઢાંચો
