Message notification (1.0.1-beta1) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Author
he: מחבר/ת

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Notifications
he: הודעות

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ago
he: לפני

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Apply
he: החל

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Embed
he: הטמעה

en: Created timestamp
he: נוצרה חותמת זמן

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Published date
he: תאריך פרסום

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
