Message notification (1.0.1-beta1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Author
hr: Autor

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Apply
hr: Primjeni

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Asc
hr: Uzlazno
