Message notification (1.0.1-beta1) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Author
hu: Szerző

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Message
hu: Üzenet

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Message text
hu: Üzenet szövege

en: Desc
hu: Csökk

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ago
hu: óta

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: Notification
hu: Értesítés

en: Embed
hu: Beágyazás

en: Created timestamp
hu: Létrehozás időbélyege

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Published date
hu: Közzétételi dátum

en: Message ID
hu: Üzenetazonosító

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: With selection
hu: A kiválasztottakkal

en: No messages created yet
hu: Még nem lett létrehozva egyetlen üzenet sem
