Message notification (1.0.1-beta1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը
