Message notification (1.0.1-beta1) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: Author
ja: 投稿者

en: Reset
ja: リセット

en: Message
ja: メッセージ

en: Created
ja: 作成

en: All
ja: すべて

en: Page
ja: ページ

en: Message text
ja: メッセージテキスト

en: Desc
ja: 降順

en: Notifications
ja: 通知

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: ‹ previous
ja: ‹ 前へ

en: next ›
ja: 次へ ›

en: Apply
ja: 適用

en: « first
ja: « 最初へ

en: last »
ja: 最後 »

en: Offset
ja: オフセット

en: Notification
ja: 通知

en: Embed
ja: エンベッド

en: Created timestamp
ja: 生成時のタイムスタンプ

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Published date
ja: 公開日時

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: With selection
ja: 選択リスト付
