Message notification (1.0.1-beta1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Author
ka: ავტორი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
