Message notification (1.0.1-beta1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Author
kk: Автор

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »
