Message notification (1.0.1-beta1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »
