Message notification (1.0.1-beta1) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Author
lt: Autorius

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Message text
lt: Žinutės tekstas

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Message ID
lt: Žinutės ID

en: With selection
lt: Su pasirinktais
